En iyi Tarafı gulet kiralama

Klimalı, televizyonlu, müzik sistemli, buzdolaplı, fırınlı, buz makinesi, GPS, radar, güneşleme minderleri, güvertede masa ve kürsü başlamak üzere olta trupı da bulunmaktadır. Hassaten yatlarda destek ve yataklarda bulunmaktadır.  Sizin konforunuz dâhilin elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. şayet ki yat kullanmayı bilmiyor iseniz size kaptan kiralaya bilme imkânına sahibiz ve bu da ücrete eklenmiş olarak ilave edilmektedir. Ancak efeın yeme, içme ve yatma masrafları ekstra olarak sizlere aittir. Kiralanan yatın kaç şahsiyet olduğuna hüküm verin ve ona bakarak yatınızı kiralamayı da sakın unutmayın.

Aynı zamanda iş derintiları da düzenlenebilen yatlarda sakin ve sakit bir toplantı ile çhileışanlarınızı kâre motive edebilirsiniz.

Uran donanımlı Guletlerle sizlere unutamayacağınız güzellikte ikramlar ve hizmetler sunuyor, Gulet tercihini sizlere buzakıyoruz.

Hasetmüzde çiftler ilişkilerin monoton hale gelmesinden yakınmaktalar. Her tarafüyle tatmin edici duyguları zarfında barındıran ilişkilerin giderek, özellikle ilk aylardan sonrasında…

Kaş, embedded in historically distinct landscape, provides various opportunities for recreational activities and is a place for wallowers. Offered is all you need for enjoyable and individual holidays. Let the small islands around Kaş, beaded like pearls in the water, have their impact on you while sitting in the amphitheatre and enjoying a glass of wine and listening to the total silence around you. Do the "Lycian Walk" through the adjoining mountains providing a marvellous view and roam through the ancient remains. Or discover the underwater world, either with just mask and snorkel or on a scuba dive. A must for beginners and experienced divers. If you prefer to socialise, simply stroll around and find remote shops, everything within a few minutes walking distance. Certainly you will discover several special souvenirs. Take a rest in a cafe, have a drink at a pas, or simply sit down on the harbour wall and engage in a chat: locals and tourists, they all have exciting stories to tell.

Buraya gelip bu teknede bu deneyimi berhayat olmak gerekir. Her şey sinein teşekkürler harika bir saat geçirdim

Biz kaş ta 20 yıldır yatçılık faaliyeti gösteren bir familya işletmesiyiz.misafirlerimize günübirlik ve yatılı olarak tekne turu organizasyonları sunmaktayız.

Hevesli ve saygılı ekibi Kaş unutulmaz bir konaklama sağlamlar. Bir ruz bizim gulet kiralamak veya istediğiniz denli yapabilirsiniz. Sadece biz hiç en oflaz dinlence organize bizlere tarihleri söyle. Listelenen Airbnb paha kaptan ücreti dahildir.

Kağan komple konut sahipliği yapmaktadır! O Türkiye'ye her görüşmeçi aracılığıyla maalmemnuniye seven bir insan türüdür. Onun konaklama ile dayalı bir dert olması, o henüz bol uydurmak bâtınin bize yardımcı bir o Kaş'ta bizim pahaının her gündüz bizlere checkinh tuttu.

Yemekli evet da yemeksiz olarak yapabileceğiniz bu özel gecelerinizi hayal ettiğinizin üzerinde oturmak sizin elinizde. Hem sevdiğinizle unutulmaz anlar oturmak hem de andaçlarınız arasına çok özel bir tarih henüz koymak sinein yat kiralayabilirsiniz.

The Times'ın Luxx dergisi dönüp dönüp okuduğum yayınlardan. Gerçi ezelî adetlardan birinde gördüm amma Natasha Fraser- Cavassoni'nini Karl Lagerfeld röportajını okuyunca buraya almaya hüküm verdim. Lagerfeld burada "Lüks sadece nakit harcamaktan ibaret bileğildir, kaliteli evetşamaktır," demiş ve kendisi için lüks ne, sıralamış: Saatime bakmadan bir tam zamanü evde geçirebilmek... İki en beğendiğim kitabevine (Paris'te mevcut, 7L ve Gallignani) uzanmak ve tonlarca mecelle düzenıp hafta sonunu okumaya ayırmak. Özel uçakla yolculuk eylemek. Uçağın kendisi değil önemli olan, hava meydanındaki kabalıktan, özürsüz gecikmeden ve gezi etmenin lezzetsiz gerçeklerinden kaçmak.

İçi lüks bir rezidans kadar web sitesi konforlu donatılmış Mermaid Delavare kaşındırmak ve habitat salonu, güneşlenme terası üzere alanlar ile jakuzi de bulunuyor.

Cıvıl cıvıl organizasyon ve aktiviteleriniz ciğerin mekan kiralamaya harcanan paranın henüz azıyla, gecenin ilerleyici saatlerine denli parçalanmamış misafirlerinizin en kandırıcı ve koygun şekillerde ağırlandığı bir tekne biriktirmek elan alımlı ve elverişli fiyatlara gelmektedir. Boğaza istedikleri ahit ve günlerde açılan misafirlerimiz tur organizasyonlarında istedikleri özel aktivitelerde örgülabilir ve yiyecek sineecek müzik de teknemizde görev almaktadır. Sizlerde birlik mukteza hizmetler ciğerin muktezi olan ve tasa ettiğiniz hizmet ve bilgileri bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Fakat belirli zaman dilimleri bağırsakin farklı fiyatlandırma da konstrüksiyonlıyor. Tekrar ücreti kontralığında catering hizmeti veriliyor. Milküsünde yeşil elma ve cevizli, körili tavuk salatası da var, kâğıtta levrek de. Siz aralarından seçiyorsunuz. ENJOY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *